Aksi Atlet Malaysia Hari Ini

Diterbitkan: Ahad, 10 Oktober 2010 12:00 AM

(Ubah saiz teks)

NEW DELHI: Berikut ialah jadual pertandingan melibatkan atlet Malaysia pada hari ketujuh temasya Sukan Komanwel 2010 di sini Ahad.

OLAHRAGA: (800M-akhir) di Stadium JN

Lelaki: Vadivellan Mahendran

TERJUN: (1M Springboard-pusingan awal) Dr.S.P.M. - Kompleks Akuatik Dr S.P.M

Lelaki: Muhammad Fakhrul Md Zain, Yeoh Ken Nee, Bryan Nickson Lomas (3M Syncro Springboard-akhir)

Wanita: Leong Mun Yee, Pandelela Rinong; Cheong Jun Hoon/Ng Yan Yee (1m Springboard- akhir)

Lelaki: Muhammad Fakhrul Md Zain, Yeoh Ken Nee, Bryan Nickson Lomas (jika layak) (10Mm Synchro Platform-akhir)

Wanita: Cheong Jun Hoong, Traisy Vivien Tukiet; Pandelela Rinong, Leong Mun Yee

MEMANAH: (Recurve Individu-suku akhir Match 2) - Kompleks Sukan Yamuna

Wanita: Anbarasi Subramaniam (MAS) vs Vanessa Loh Tze Rong (SIN) (Recurve Individu - suku akhir perlawanan 2)

Lelaki: Cheng Chu Sian (MAS) vs Matthew Scott Gray (AUS)

BADMINTON: (Perseorangan, beregu, campuran lelaki dan wanita)- Kompleks Sukan Siri Fort

TINJU: - Stadium Tertutup Talkatora (Light Flyweight (49 Kg) (Bout 158)-suku akhir)

Lelaki - Muhamad Fuad vs TBC

HOKI: - Stadium Kebangsaan Maj. Dhyan Chand. (Kumpulan A pusingan awal) National Stadium

Lelaki: Malaysia vs Australia BERBASIKAL - Lebuhraya Noida (168KM Road Race-akhir)

iklan

Video

Jumaat, 22 September 2017 2:00 PM

Ella Gamit Kenangan Bersama The Boys

Jumaat, 22 September 2017 9:00 AM

#akuStar: Andi Bernadee - Tiada Lagi Maaf

Khamis, 21 September 2017 2:00 PM

Monoloque Tak Habis-Habis Nak Sindir Orang!

Khamis, 21 September 2017 9:00 AM

Popular? Tolak Tepilah! - Bob (AF2)

Rabu, 20 September 2017 4:00 PM

Irfan Haris Nafi Tumpang Populariti Kakak

Selasa, 19 September 2017 2:00 PM

Keluh-Kesah Jalil Hamid

Selasa, 19 September 2017 9:00 AM

Kau Buat #OOTD Pun Riaklah! - Wak Doyok

Isnin, 18 September 2017 2:30 PM

Belum Masa Gantung Skrip – Naim Daniel

Kolumnis

iklan

Iklan