Aksi Atlet Malaysia Pada Sukan Asia Hari Ini

Diterbitkan: Jumaat, 19 November 2010 12:00 AM

(Ubah saiz teks)

GUANGZHOU: Berikut ialah jadual pertandingan yang melibatkan atlet Malaysia pada temasya Sukan Asia ke-16, Jumaat.

RENANG BERIRAMA (Pusat Akuatik Foshan)

Png Hui Chuen, Katrina Ann Abdul Hadi (rutin teknikal duet) 10 pagi

Png Hui Chuen, Katrina Ann Abdul Hadi (rutin bebas duet) 7.30 malam

BADMINTON (Gimnasium Tianhe)

Lee Chong Wei (suku akhir perseorangan lelaki) 9 pagi

Koo Kien Keat, Tan Boon Heong (separuh akhir beregu lelaki) 9 malam

SUKAN BILIARD (Gimnasium Bandar Sukan Asia)

Thor Chuan Leong (snuker perseorangan lelaki) 10 pagi

BOLING (Dewan Boling Tianhe)

Zulmazran Zulkifli, Mohd Syafiq Ridhwan Abdul Malek, Mohd Nur Aiman Khairuddin (blok pertama trio lelaki) 9 pagi

Adrian Ang, Alex Liew, Aaron Kong (blok pertama trio lelaki) 9 pagi

Sharon Koh, Esther Cheah, Shalin Zulkifli (blok pertama trio wanita) 1.30 petang

Zatil Iman Abdul Ghani, Zandra Aziela Ibrahim Hakimi, Sin Li Jane (blok pertama trio wanita) 1.30 petang

XIANGQI (Institut catur Guangzhou)

Lay Kam Hock, Wong Wan Heng (perseorangan lelaki) 2.30 petang

LAWAN PEDANG (Gimnasium Guangda)

Yu Peng Kean (Sabre individu lelaki) 9 pagi

GOLF (Kelab Golf Dragon Lake)

Muhammad Arie Irawan, Chan Tuck Soon, Kenneth de Silva, Mohd Iylia Jamil (pusingan ketiga perseorangan lelaki) 7. 15 pagi

Iman Ahmad Nordin, Vivien Chin, Kelly Tan (pusingan ketiga perseorangan wanita) 7.15 pagi

HOKI (Pusat Sukan Tianhe) Berpasukan wanita - Malaysia lwn Kazakhstan 2.30 petang

Berpasukan lelaki - Malaysia lwn Oman 6 petang

PERAHU LAYAR (Pusat Sukan Air Shanwei)

Mohd Masyuri Rahmat, Mohamad Farizol Md Rejab, Ahmad Fakhrizan Deraman, Mohd Adib Mohd Arif, Mohd Karimi Bakar (Match Racing terbuka) 11 pagi

Ku Anas Ku Zamil, Mohamad Hafizzudin Mazelan (Dinghy 420 lelaki - Race 9 dan 10)

Razman Mat Ali, Ahmad Hakimi Ahmad Shukri (Dinghy 470 lelaki - Race 9 dan 10)

Hadri Zainal Abidin (RS:X lelaki - Race 9 dan 10)

Ahmad Latif Khan (Dinghy Optimist lelaki - Race 9 dan 10)

Khairulnizam Mohd Afendi (Laser - Race 9 dan 10)

Norashikin Mohamed Sayed, Khairunnisa Mohd Afendi (Dinghy 420 wanita - Race 9 dan 10)

Geh Sin Yee (RS:X wanita - Race 9 dan 10)

Koe Sin Yee (Mistral wanita - Race 9 dan 10)

Nurul Izzatul Akmar (Dinghy Optimist wanita - Race 9 dan 10)

Mohd Romzi Muhamad (Laser Radial Terbuka - Race 9 dan 10)

(Semua pertandingan bermula pukul 1 tengah hari)

SEPAK TAKRAW (Pusat Sukan Haizu)

Berpasukan lelaki separuh akhir - Malaysia lwn Korea Selatan 2 petang

MENEMBAK (Guangzhou Shotgun Centre)

Ong Che Kheng, Chen Seong Fook, Benard Yeoh (kelayakan Trap individu dan berpasukan) 9 pagi

SKUASY (Gimnasium Bandar Sukan Asia)

Nicol David (suku akhir perseorangan wanita) 9.30 pagi

Low Wee Wern (suku akhir perseorangan wanita) 10.10 pagi

Mohd Azlan Iskandar (suku akhir perseorangan lelaki) 3 petang

Ong Beng Hee (suku akhir perseorangan lelaki) 6 petang

TAEKWONDO (Gimnasium Guangdong)

Mohd Afifuddin Omar Sidek (lelaki bawah 68kg) 9.48 pagi

BOLA TAMPAR PANTAI (Venue Bola tampar pantai Guangzhou)

Rafi Asruki Nordin, Khoo Chong Long (pusingan awal lelaki) 10 pagi

Luk Teck Hua, Beh Shun Ting (pusingan awal wanita) 11 pagi - BERNAMA

iklan

Video

Khamis, 23 November 2017 7:36 PM

Alahai KTM! Bila Isu Tren Tergelincir Nak Selesai?

Khamis, 23 November 2017 4:00 PM

Tatang Bagai Puteri, Tapi Ini Jadinya - Harris Baba

Khamis, 23 November 2017 3:45 PM

Tak Perlu 'FB Live' Anak Berjaya UPSR - Prof Muhaya

Khamis, 23 November 2017 2:32 PM

Bayar 'Ciput', Lepak Sampai Puas

Khamis, 23 November 2017 9:00 AM

Lagu Tak Layak, Ayda Jebat Sekadar Nak Tahu Punca

Rabu, 22 November 2017 7:00 PM

"Saya Sedih, Kecewa Dengan Nabil" - Chef Wan

Selasa, 21 November 2017 5:42 PM

Apa Terjadi Dengan Wartawan mStar?

Selasa, 21 November 2017 2:13 PM

Selepas Setahun Amira Othman 'Tidur'

Selasa, 21 November 2017 9:00 AM

Kenali Siapa Penyanyi Lagu 'Bismillah'

Kolumnis

iklan

Iklan