Jadual Pertandingan Sukan Asia Ke-16 Di Guangzhou, China

Diterbitkan: Ahad, 14 November 2010 12:00 AM

(Ubah saiz teks)

GUANGZHOU: Berikut ialah jadual pertandingan yang melibatkan atlet Malaysia pada temasya Sukan Asia ke-16, Isnin (15 November):

RENANG (Pusat Akuatik Aoti)

Chui Lai Kwan (saringan 50m kuak lentang wanita) -- 9 pagi

Daniel Bego, Foo Jian Beng (saringan 50m gaya bebas lelaki) -- 9 pagi

Khoo Cai Lin (saringan 400m gaya bebas wanita) -- 9 pagi

Yap See Tuan (saringan 100m kuak dada lelaki) -- 9 pagi

Ian James Barr (saringan 200m kuak lentang lelaki) -- 9 pagi

Daniel Bego, Foo Jian Beng, Kevin Yeap, Kevin Lim (saringan 4x200m gaya bebas lelaki) -- 9 pagi

SUKAN BILIARD (Gimnasium Bandar)

Suhana Dewi Sabtu (perseorangan wanita 8-ball Pool) -- 4.30 petang

Esther Kwan (perseorangan wanita 8-ball Pool) -- 4.40 petang

TINJU Khir Akyazlan Azmi (light welter weight 64kg) -- 7 petang

BERBASIKAL (Velodrom Guangzhou)

Akmal Amrun, Adiq Husainie, Amir Mustafa, Harrif Salleh (kelayakan 4km team pursuit) -- 10 pagi

Azizulhasni Awang (suku akhir 200m sprint lelaki) -- 11.17 pagi

Fatehah Mustafa (suku akhir 200m sprint wanita) -- 11.29 pagi

BOLA SEPAK (Stadium Tianhe)

Pusingan kedua - Malaysia lwn Iran -- 4 petang

EKUESTRIAN (Venue Ekuestrian Guangzhou)

Diani Lee, Md Qabil Ambak, Quzandria Nur (Dressage individu pusingan pertama) -- 1 tengah hari

GIMNASTIK (Gimnasium Bandar)

Lum Wan Foong (individu keseluruhan lelaki) -- 3.30 ptg Tracie Ang (individu keseluruhan wanita) -- 7.30 mlm

MENEMBAK (Lapang Sasar Aoti)

Muhamad Shahril Sahak, Mohd Nurrahimin Abdul Halim, Hisham Adzha (kelayakan 50m Rifle Prone) -- 9 pagi

Hasli Izwan Amir Hasan, Hafiz Adzha (kelayakan 25m rapid fire pistol) -- 9 pagi

Nur Suryani Mohamed Taibi, Mariani Rafali, Shahera Rahim Raja (50m rifle prone) -- 11.30 pagi

PING-PONG (Gimnasium Guangzhou)

Muhd Shakirin Ibrahim, Beh Lee Wei (beregu campuran pusingan awal) -- 10 pagi

Muhd Shakirin Ibrahim (perseorangan lelaki pusingan awal) -- 11.30 pagi

Beh Lee Wei, Ng Sock Khim (perseorangan wanita pusingan awal) -- 1 tengah hari

WUSHU (Gimnasium Nansha)

Chai Fong Ying, Ng Shin Yii (taijijian) -- 9.23 pagi

Chai Fong Ying, Ng Shin Yii (taijiquan) -- 4.55 petang - BERNAMA

iklan

Kolumnis

iklan

Iklan