MCMC Lantik Mohamed Sharil Tarmizi Sebagai Pengerusi

Diterbitkan: Selasa, 18 Oktober 2011 12:00 AM

(Ubah saiz teks)

KUALA LUMPUR: Suruhanjaya Komunikasi dan Multimedia Malaysia (MCMC) melantik Datuk Mohamed Sharil Tarmizi sebagai pengerusi baharu berkuat kuasa semalam.

Mohamed Sharil menggantikan Tan Sri Khalid Ramli, yang berkhidmat sebagai pengerusi sejak 16 Okt, 2009 hingga 15 Okt, 2011, kata MCMC dalam satu kenyataan di sini Isnin.

Beliau berkhidmat selama dua penggal sebagai Anggota Suruhanjaya itu sejak 1 Mei 2006.

Beliau kemudiannya dipelawa menyertai MCMC sebagai Ketua Pegawai Operasi pada 16 Jun 2008. - BERNAMA

iklan

Kolumnis

iklan

Iklan