Senarai Ketua Puteri dan Exco Puteri Negeri yang baru

Diterbitkan: Isnin, 11 Mei 2009 12:00 AM

(Ubah saiz teks)

KUALA LUMPUR: Ketua Pergerakan Puteri Umno Datuk Rosnah Abdul Rashid Shirlin hari ini mengumumkan senarai Ketua dan Naib Ketua Pergerakan Puteri Umno Negeri-negeri.

PERLIS:

Ketua : Asmaiza Ahmad (Ketua Puteri Umno Bahagian Padang Besar)

Naib Ketua : Huzaini Abdul Hamid (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Kangar)

KEDAH

Ketua: Norashimah Md Nowar (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Sik).

Naib Ketua: Maznah Yaakob (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Langkawi)

KELANTAN

Ketua: Norwahida Patuan (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Jeli)

Naib Ketua: Maznah Yaakob (Ketua Pergerakan Puteri Umno Kota Bharu)

TERENGGANU

Ketua: Arfalinda Anuar (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Kemaman)

Naib Ketua: Aziahwati Abdullah (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Dungun)

PULAU PINANG

Ketua: Nor Hafizah Othman (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Tasik Gelugor)

Naib Ketua: Ida Meorni Zakaria(Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Bukit Gelugor)

PERAK

Ketua: Salbiah Mohamad (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Gerik)

Naib Ketua: Rosniza Ismail (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Ipoh Timur)

PAHANG

Ketua: Siti Azma Izah Adnan(Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Kuantan)

Naib Ketua: Norhayane Shahdan (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Kuala Lipis)

SELANGOR

Ketua: Suhaila Datuk M. Zin (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Kota Raja)

Naib Ketua: Adililza Mohd Abdan (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Kelana Jaya)

WILAYAH PERSEKUTUAN

Ketua: Sarina Syarif (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Cheras)

Naib Ketua: Huzry Fionnawatty Hussein (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Segambut)

NEGERI SEMBILAN

Ketua: Norashikin Abdu Rahman (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Rasah)

Naib Ketua: Nor Amalina Abdul Wahab (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Tampin)

PENGERUSI PORTFOLIO BIRO-BIRO PERGERAKAN PUTERI UMNO MALAYSIA

Biro Politik: Datuk Rosnah Abdul Rashid Shirlin

Jawatankuasa Pengurusan dan Biro Antarabangsa: Shahnim Mohd Yusoff Hal ehwal Pelajar Luar Negara / Jawatankuasa Pindaan Perlembagaan: Nor Azita Abdul Rahman

Jawatankuasa Penubuhan Puteri Barisan Nasional: Dr Wan Norashikin Wan Nordin

Biro Penerangan dan Latihan: Nordiana Datuk Shafie

Jawatankuasa Latihan Sahsiah dan Unit Khas Pilihan Raya:

Zauyah Zainuddin

Biro Keahlian dan Daftar Pemilih: Rina Harun / Isfarina Mohd Bali

Biro Pelajaran:

Seriwani Sabtu

Biro Teknologi Maklumat dan Bacaan Sikap:

Anita Murad / Azlinda Zubir

Biro Kebajikan dan Kesihatan:

Fatimah @ Nik Fatimah Nik Salleh

Biro Belia dan Sukan:

Wan Salwati Abdullah

Biro Kebudayaan dan Warisan:

Zahida Zarik Khan

Biro Agama dan Pembangunan Sosial:

Dg Maimunah Sidek

Biro Khidmat Bantuan Guaman: Idamoerni Zakaria

Biro Profesional Muda dan NGO:

Hasruniza Hassan

Biro Pembangunan Usahawan dan Pemantapan Ekonomi:

Nor Sabrina Mohd Noor

Biro Pembangunan Sumber Manusia:

Fahariyah Md Nordin

Biro Sukarelawan dan Skuad Bantuan Bencana Alam:

Jamilah Hanim Othman

Biro Hak Asasi dan Kemanusiaan: Norhamizah Mat Tahir

Biro Tugas-Tugas Khas: Wan Zawiyah Wan Halim BERNAMA

iklan

Kolumnis

iklan

Iklan