SENARAI KETUA PUTERI DAN EXCO PUTERI NEGERI BARU

Diterbitkan: Isnin, 11 Mei 2009 12:00 AM

(Ubah saiz teks)

KUALA LUMPUR: Ketua Pergerakan Puteri Umno, Datuk Rosnah Abdul Rashid Shirlin hari ini mengumumkan senarai Ketua dan Naib Ketua Pergerakan Puteri Umno Negeri.

PERLIS: Ketua : Asmaiza Ahmad (Ketua Puteri Umno Bahagian Padang Besar)

Naib Ketua : Huzaini Abdul Hamid (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Kangar)

KEDAH

Ketua: Norashimah Md Nowar (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Sik).

Naib Ketua: Maznah Yaakob (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Langkawi)

KELANTAN

Ketua: Norwahida Patuan (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Jeli)

Naib Ketua: Maznah Yaakob (Ketua Pergerakan Puteri Umno Kota Bharu)

TERENGGANU

Ketua: Arfalinda Anuar (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Kemaman)

Naib Ketua: Aziahwati Abdullah (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Dungun)

PULAU PINANG

Ketua: Nor Hafizah Othman (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Tasik Gelugor)

Naib Ketua: Ida Meorni Zakaria(Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Bukit Gelugor)

PERAK

Ketua: Salbiah Mohamad (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Gerik)

Naib Ketua: Rosniza Ismail (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Ipoh Timur)

PAHANG

Ketua: Siti Azma Izah Adnan(Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Kuantan)

Naib Ketua: Norhayane Shahdan (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Kuala Lipis)

SELANGOR

Ketua: Suhaila Datuk M. Zin (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Kota Raja)

Naib Ketua: Adililza Mohd Abdan (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Kelana Jaya)

WILAYAH PERSEKUTUAN

Ketua: Sarina Syarif (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Cheras)

Naib Ketua: Huzry Fionnawatty Hussein (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Segambut)

NEGERI SEMBILAN

Ketua: Norashikin Abdu Rahman (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Rasah) Naib Ketua: Nor Amalina Abdul Wahab (Ketua Pergerakan Puteri Umno Bahagian Tampin)

PENGERUSI PORTFOLIO BIROBIRO PERGERAKAN PUTERI UMNO MALAYSIA

Biro Politik: Datuk Rosnah Abdul Rashid Shirlin

Jawatankuasa Pengurusan dan Biro Antarabangsa: Shahnim Mohd Yusoff Hal ehwal Pelajar Luar Negara / Jawatankuasa Pindaan Perlembagaan: Nor Azita Abdul Rahman

Jawatankuasa Penubuhan Puteri Barisan Nasional: Dr. Wan Norashikin Wan Nordin

Biro Penerangan dan Latihan: Nordiana Datuk Shafie

Jawatankuasa Latihan Sahsiah dan Unit Khas Pilihan Raya: Zauyah Zainuddin

Biro Keahlian dan Daftar Pemilih: Rina Harun / Isfarina Mohd Bali

Biro Pelajaran: Seriwani Sabtu

Biro Teknologi Maklumat dan Bacaan Sikap: Anita Murad / Azlinda Zubir

Biro Kebajikan dan Kesihatan: Fatimah @ Nik Fatimah Nik Salleh

Biro Belia dan Sukan: Wan Salwati Abdullah

Biro Kebudayaan dan Warisan: Zahida Zarik Khan

Biro Agama dan Pembangunan Sosial: Dg. Maimunah Sidek

Biro Khidmat Bantuan Guaman: Idamoerni Zakaria

Biro Profesional Muda dan NGO: Hasruniza Hassan

Biro Pembangunan Usahawan dan Pemantapan Ekonomi: Nor Sabrina Mohd Noor

Biro Pembangunan Sumber Manusia: Fahariyah Md Nordin

Biro Sukarelawan dan Skuad Bantuan Bencana Alam: Jamilah Hanim Othman

Biro Hak Asasi dan Kemanusiaan: Norhamizah Mat Tahir

Biro Tugas-Tugas Khas: Wan Zawiyah Wan Halim BERNAMA

iklan

Video

Jumaat, 22 September 2017 2:00 PM

Ella Gamit Kenangan Bersama The Boys

Jumaat, 22 September 2017 9:00 AM

#akuStar: Andi Bernadee - Tiada Lagi Maaf

Khamis, 21 September 2017 2:00 PM

Monoloque Tak Habis-Habis Nak Sindir Orang!

Khamis, 21 September 2017 9:00 AM

Popular? Tolak Tepilah! - Bob (AF2)

Rabu, 20 September 2017 4:00 PM

Irfan Haris Nafi Tumpang Populariti Kakak

Selasa, 19 September 2017 2:00 PM

Keluh-Kesah Jalil Hamid

Selasa, 19 September 2017 9:00 AM

Kau Buat #OOTD Pun Riaklah! - Wak Doyok

Isnin, 18 September 2017 2:30 PM

Belum Masa Gantung Skrip – Naim Daniel

Kolumnis

iklan

Iklan