X Close

Keputusan Sesi Latihan Bebas MotoGP Malaysia 2013

Diterbitkan: Sabtu 12 Okt, 2013

SEPANG: Berikut ialah keputusan sesi latihan bebas Grand Prix Motosikal Malaysia 2013 di Litar Sepang, di sini, Sabtu:

Latihan Bebas 3

MOTOGP:

1 Dani Pedrosa (SPA) Repsol Honda Team 2 minit 00.877 saat

2 Jorge Lorenzo (SPA) Yamaha Factory Racing 2'00.923s

3 Valentino Rossi (ITA) Yamaha Factory Racing 2'00.970s

4 Stefan Bradl (GER) LCR Honda MotoGP 2'01.083s

5 Cal Crutchlow (GBR) Monster Yamaha Tech 3 2'01.373s

6 Alvaro Bautista (SPA) GO&FUN Honda Gresini 2'01.623s

7 Marc Marquez (SPA) Repsol Honda Team 2'01.956s

8 Andrea Dovizioso (ITA) Ducati Team 2'01.966s

9 Nicky Hayden (USA) Ducati Team 2'02.226s 10 Bradley Smith (GBR) Monster Yamaha Tech 3 2'02.388s

11 Aleix Espargaro (SPA) Power Electronics Aspar 2'02.555s

12 Andrea Iannone (ITA) Energy T.I. Pramac Racing 2'02.564s

13 Hector Barbera (SPA) Avintia Blusens 2'03.238s

14 Yonny Hernandez (COL) Ignite Pramac Racing 2'03.558s

15 Hiroshi Aoyama (JPN) Avintia Blusens 2'03.660s

16 Randy De Puniet (FRA) Power Electronics Aspar 2'03.834s

17 Claudio Corti (ITA) NGM Mobile Forward RacingFTR 2'03.879s

18 Colin Edwards (USA) NGM Mobile Forward RacingFTR 2'04.306s

19 Danilo Petrucci (ITA) Came IodaRacing Project 2'04.936s

20 Luca Scassa (ITA) Cardion AB Motoracing 2'05.227s

21 Michael Laverty (GBR) Paul Bird Motorsport 2'05.358s

22 Bryan Staring (AUS) GO&FUN Honda Gresini 2'06.601s

23 Damian Cudlin (AUS) Paul Bird Motorsport 2'06.916s

24 Lukas Pesek (CZE) Came IodaRacing Project 2'06.946s

MOTO3:

1 Luis Salom (SPA) Red Bull KTM Ajo 2'13.280s

2 Jonas Folger (GER) Mapfre Aspar Team Moto3 2'13.775s

3 Maverick Vinales (SPA) Team Calvo 2'13.927s

4 Alex Rins (SPA) Estrella Galicia 0,0 2'13.955s

5 Miguel Oliveira (POR) Mahindra Racing 2'14.109s

6 Alex Marquez (SPA) Estrella Galicia 0,0 2'14.223s

7 Niccolò Antonelli (ITA) GO&FUN Gresini Moto3 2'14.316s

8 Jack Miller (AUS) Caretta Technology 2'14.370s

9 Brad Binder (RSA) Ambrogio Racing 2'14.449s

10 Philipp Oettl (GER) Tec Interwetten Moto3 Racing 2'14.569s

11 Jakub Kornfeil (CZE) Redox RW Racing GP 2'15.152s

12 Arthur Sissis (AUS) Red Bull KTM Ajo 2'15.205s

13 Efren Vazquez (SPA) Mahindra Racing 2'15.206s

14 Eric Grannado (BRA) Mapfre Aspar Team Moto3 2'15.258s

15 Zulfahmi Khairuddin (MAL) Red Bull KTM Ajo 2'15.471s

16 Alessandro Tonucci (ITA) La Fonte Tascaracing 2'15.628s

17 Hafiq Azmi (MAL) Touchline-SIC-AJO 2'15.659s

18 Alexis Masbou (FRA) Ongetta-Rivacold 2'15.715s

19 Livio Loi (BEL) Marc VDS Racing Team 2'15.728s

20 Romano Fenati (ITA) San Carlo Team Italia 2'15.815s

21 Alan Techer (FRA) CIP Moto3 2'15.919s 22 Niklas Ajo (FIN) Avant Tecno 2'15.935s

23 Florian Alt (GER) Kiefer Racing 2'15.996s

24 Jasper Iwema (NED) RW Racing GP 2'16.153s

25 Matteo Ferrari (ITA) Ongetta-Centro Seta 2'16.270s

26 Francesco Bagnaia (ITA) San Carlo Team Italia 2'16.285s

27 Toni Finsterbusch (GER) Kiefer Racing 2'16.325s

28 John Mcphee (GBR) Caretta Technology 2'16.445s

29 Ana Carrasco (SPA) Team Calvo 2'16.482s

30 Luca Amato (GER) Ambrogio Racing 2'16.543s

31 Hyuga Watanabe (JPN) La Fonte Tascaracing 2'16.979s

32 Juanfran Guevara (SPA) CIP Moto3 2'17.616s

33 Lorenzo Baldassari (ITA) GO&FUN Gresini Moto3 2'17.919s

34 Aizat Malik (MAL) Touchline-SIC-AJO 2'18.158s

MOTO2:

1 Esteve Rabat (SPA) Tuenti HP 40 2'07.707s

2 Thomas Luthi (SWI) Interwetten Paddock Moto2 Rac 2'08.236s

3 Pol Espargaro (SPA) Tuenti HP 40 2'08.289s

4 Julian Simon (SPA) Italtrans Racing Team 2'08.386s

5 Jordi Torres (SPA) Aspar Team Moto2 2'08.454s

6 Scott Redding (GBR) Marc VDS Racing Team 2'08.471s

7 Alex De Angelis (RSM) NGM Mobile Forward Racing 2'08.669s

8 Xavier Simeon (BEL) Maptaq SAG Zelos Team 2'08.700s

9 Dominique Aegerter (SWI) Technomag carXpert 2'08.742s

10 Takaaki Nakagami (JPN) Italtrans Racing Team 2'08.777s

11 Mika Kallio (FIN) Marc VDS Racing Team 2'08.900s

12 Marcel Schrotter (GER) Maptaq SAG Zelos Team 2'08.907s

13 Simone Corsti (ITA) NGM Mobile Racing 2'08.923s

14 Nicolas Terol (SPA) Aspar Team Moto2 2'08.977s

15 Sandro Cortese (GER) Dynavolt Intact GP 2'09.180s

16 Johann Zarco (FRA) Came Iodaracing Project 2'09.330s

17 Hafizh Syahrin (MAL) Petronas Raceline Malaysia 2'09.529s

18 Alex Marinelarena (SPA) Blusens Avintia 2'09.571s

19 Mattia Pasini (ITA) NGM Mobile Racing 2'09.992s

20 Danny Kent (GBR) Tech 3 2'09.993s

21 Louis Rossi (FRA) Tech 3 2'10.217s

22 Gino Rea (GBR) Argiñano & Gines Racing 2'10.392s

23 Anthony West (AUS) QMMF Racing Team 2'10.608s

24 Azlan Shah (MAL) IDEMITSU Honda Team Asia 2'10.632s

25 Ricard Cardus (SPA) NGM Mobile Forward Racing 2'10.665s

26 Doni Tata Pradita (INA) Federal Oil Gresini Moto2 2'10.904s

27 Axel Pons (SPA) Tuenti HP 40 2'10.938s

28 Steven Odendaal (RSA) Argiñano & Gines Racing 2'11.063s

29 Fadli Immauddin (INA) JiR Moto2 MOTOBI 2'11.342s

30 Zaqhwan Zaidi (MAL) Technomag carXpert 2'11.986s

31 Decha Kraisart (THA) Singha Eneos Yamaha Tech3 2'12.006s

32 Rafid Topan Sucipto (INA) QMMF Racing Team 2'12.520s

33 Ezequiel Iturrioz (ARG) Blusens Avintia 2'13.853s

34 Thitipong Warokorn (THA) Thai Honda PTT Gresini Moto2 2'14.715s

iklan

iklan

Iklan