X Close

Jadual Pertandingan Sukan Asia

Diterbitkan: Ahad 14 Nov, 2010

BERIKUT ialah jadual pertandingan yang melibatkan atlet Malaysia pada temasya Sukan Asia ke-16 hari kedua, Ahad:

RENANG Daniel Bego (saringan 100m kuak kupu-kupu lelaki) 9.12 pagi

Yap See Tuan (saringan 50m kuak dada lelaki) 10.06 pagi

Khoo Cai Lin, Erika Kong, Chui Lai Kwan, Chan Kah Yan (4x100m gaya bebas wanita akhir) 7.14 malam

SUKAN BILIARD

Suhana Dewi Sabtu (perseorangan wanita 8-ball Pool) 4.30 ptg

Esther Kwan (perseorangan wanita 8-ball Pool) 4.40 ptg

BERBASIKAL

Mohamad Edrus Md Yunus, Josiah Ng, Mohd Rizal Tisin (penentuan pingat gangsa acara pecut berpasukan) 11.30 pagi

Mohd Azizulhasni Awang, Muhamad Edrus Md Yunus (kelayakan 200m pecut lelaki) 11.30 pagi

Fatehah Mustapa (kelayakan 200m pecut wanita) 11.30 pagi

EKUESTRIAN

Diani Lee, Puteri Alia Soraya, Md Qabil Ambak, Quzandria Nur (Dressage berpasukan akhir) 12 tengah hari

Puteri Alia Soraya, Md Qabil Ambak, Quzandria Nur (kelayakan Dressage individu) 12 tengah hari

GIMNASTIK

Tracie Ang (kelayakan individu) 7.30 mlm

HOKI

(Wanita) Malaysia lwn Jepun) 5.30 ptg

PERAHU LAYAR

Ku Anas Ku Zamil, Mohamad Hafizzudin Mazelan (Dinghy 420 lelaki - Race 1 dan 2) Razman Mat Ali, Ahmad Hakimi Ahmad Shukri (Dinghy 470 lelaki - Race 1 dan 2)

Hadri Zainal Abidin (RS:X lelaki - Race 1 dan 2)

Ahmad Latif Khan (Dinghy Optimist lelaki - Race 1 dan 2)

Khairulnizam Mohd Afendi (Laser - Race 1 dan 2)

Norashikin Mohamed Sayed, Khairunnisa Mohd Afendi (Dinghy 420 wanita - Race 1 dan 2)

Geh Sin Yee (RS:X wanita - Race 1 dan 2)

Koe Sin Yee (Mistral wanita - Race 1 dan 2) Nurul Izzatul Akmar (Dinghy Optimist wanita - Race 1 dan 2)

Mohd Romzi Muhamad (Laser Radial Terbuka - Race 1 dan 2)

(Semua pertandingan ini bermula pukul 1 tengah hari)

MENEMBAK

Bibiana Ng, Cheah Lee Yean (10m Air Pistol wanita) 11.45 pagi

PING-PONG

Berpasukan wanita - Malaysia lwn Hong Kong 2 ptg

TRIATLON

Wei Kuo Hau, Mohd Zuhar Ismail (individu lelaki) 9 pagi

iklan

iklan

Iklan